Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou vůči tradičním dřevěným pergolám bez údržbové, šetří tedy Váš čas i peníze za ošetřující nátěry. Hliníkové pergoly mají desítky let dlouhou – téměř neomezenou životnost. Jsou kotveny na stěnu domu nebo samonosné – nevyžaduje kotvení do stěny a může stát samostatně, takže ji jednoduše umístíte prakticky kamkoli budete chtít s možností obvodového zasklení. Hliníkové pergoly mají zastřešení z polykarbonátu PC4mm, PCD 16mm nebo s bezpečnostním kaleným sklem, jehož tloušťka záleží na konstrukčním provedení pergoly. Důmyslně je řešen i odtok odtok vody, který je sveden v noze konstrukce. Všechny naše produkty vyrábíme na objednávku a dokážeme se přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníka i nárokům terénu. Díky jedinečnému systému lze pergolu kdykoli dodatečně zasklít.

Na základě vaší poptávky, rádi přijedeme pergolu zaměřit a vytvoříme 3D vizualizaci – ZDARMA.

Využijte naší nabídky a nechte si od nás vyrobit a postavit krásnou hliníkovou pergolu i vy. V dnešní době se pergoly stávají nedílnou součástí každé domácnosti.
Svým prostorem poskytují pergoly ideální místo ke každodenní relaxaci.

K hliníkovým pergolám nabízíme také možností zasklení a to pevné nebo posuvné a to rámové / bezrámové. Dále nabízíme možnost částečného zastínění barevným sklem nebo lamelami.

Nyní nabízíme k posuvnému zasklení termoizolační sklo za cenu standardně používaného typu.

Maximální standardní rozměry námi dodávaných hliníkových pergol jsou délka(výsuv) max 300 cm a šířka max 700 cm. Pro větší rozměry nás prosím kontaktujte, rádi vám vypracujeme cenovou nabídku.

V případě potřeby vám však hliníkovou pergolu přivezeme ve formě stavebnice.

OBJEDNEJTE ZDE